Royal
Casting Club
of Flanders VZW
sedert 1972
 
Castinfo
Over de club
e-mail
Vliegvissen
Vliegwerpen
Vliegbinden
Challenge B&B
Activiteiten
Artikels
Fotopagina
Wedstrijdkalender
Links
Tweedehands
 
 

19 de CCF vliegvismarathon

 

De winnaars met de zo begeerde challengetrofee en de kristallen karaf!

 

De International Friendship vliegvismarathon, georganiseerd door onze club, is één van dé topklassiekers binnen Europa binnen het wedstrijdgebeuren. Begin november was het al de 19 de editie met als wedstrijdwater 'lac de Rabais' in de buurt van Virton. Er kunnen maximum 36 ploegen (2 deelnemers per ploeg) deelnemen en nu al is voor volgend jaar (een jubileumeditie) het deelnemersveld volzet! Iedere wedstrijdvisser wilt ooit eens deze wedstrijd winnen want er staan enkel grote namen op de challengetrofee.

Een nazomerse dag maakte het de deelnemers niet gemakkelijk, want glashelder water en 'afgestudeerde' forellen deden heel wat cracks de wenkbrauwen fronsen. Het Luxemburgse team Daniël Muno - Marco Haas zijn voor vele misschien de verrassende winnaars, maar lac de Rabais is het thuiswater dus... Op de tweede plaats vinden we het Belgisch team Christiaan Bazan - Tony Perin terug, gevolgd door Alex Vanrijkel - Stefaan Van Billioen, dat was het podium. Guido Vinck, de enige die deze wedstrijd al 5 maal op zijn naam kon schrijven, strandde met zijn ploegmaat Denis Liczner op de 4 de plaats, één visje meer...

Het eerste volledige CCF-team vinden we terug op de 6 de plaats met Gino Cozijns - Fredje Van De Walle, Steven Dierickx - Ward Vande Geuchte staan op tien. De organisatie was pico bello en de prijzentafel mocht er best zijn. Iedere deelnemer ging met een prachtige prijs naar huis met dank aan de sponsors: Fariojan, Sportvissersmagazine Beet, Drennan International, Shakespeare, Pezon & Michel en Lac de Rabais.

 

Einduitslag

 1. D. Muno M. Haas (L)
 2. C. Bazan - T. Perin (B)
 3. A. Vanrijkel - S. Van Billiioen (B)
 4. G. Vinck (CCF) - D. Liczner (B)
 5. Ph. Loyson - B. Wathelet (B)
 6. G. Cozijns (CCF) - F. Van De Walle (CCF)
 7. C. Jadouille (B) - P. De Schutter (CCF)
 8. J.V. Liekendael - L. Vanderstraeten (B)
 9. M. Roekaerts - J. Peeters (B)
 10. S. Dierickx (CCF) - Ward Vande Geuchte (CCF)
 11. P. Rommelaere - J. Crooymans (B-NL)
 12. A. Bigaré (B) - G. Janssens (CCF)
 13. P. Soweler - A. Delespess (B)
 14. J. Vandegeuchte (CCF) - R. Visspoel (CCF)
 15. T. Jamagne - J. Lorquet (B)
 16. S. Grootemaat - R. Koops (NL)
 17. J. Kwisthout - H. Bock (NL)
 18. S. Leerg - P. Schqatteman (B)
 19. C. Vanlochem - L. Müller (B)
 20. F. De Kervel - B. Buysse (B)
 21. C. Huss - M. Gilson (L)
 22. B. Moise - B. Scohy (B)
 23. C. Strotz - W. Wagner (L)
 24. L. Janssens - W. Berwaerts (B)
 25. E. Boddaert (CCF) - G. Vancauwenberghe (B)
 26. A. Ritmeester - A. van Roon (NL)
 27. S. Desmedt (CCF) - K. Verkimpe (CCF)
 28. F. Charlier - Richard Franck (B)
 29. P.M. Richard - O. Choteau (F)
 30. N. Akkerman M. Wismeyer (NL)
 31. J. van de Bliek - D. Pajdzik (NL - CZ)
 32. F. Descamps (CCF) - G. Vandenbossche (CCF)
 33. W. Herman - J. Bullens (NL)
 34. H. Broeders - R. van Dongen (NL)
 35. J. De Clercq - P. Sohie (B)
 36. R. van de Voort - N. Dekker (NL)

 

 

 


 

Terug naar overzicht...

 

 

Clicky