Royal
Casting Club
of Flanders VZW
sedert 1972
 
Castinfo
Over de club
e-mail
Vliegvissen
Vliegwerpen
Vliegbinden
Challenge B&B
Activiteiten
Artikels
Fotopagina
Wedstrijdkalender
Links
Tweedehands
 
 

18de Challenge B&B

 

 

Foto: Benny Poffé (l) en Mark Roekaerts (r) mogen hun naam op de felbegeerde wisselbeker laten graveren.

 

Met de internationale Friendship CCF-marathon (gevist in koppel) sluit het internationale wedstrijdseizoen af van het reservoir vliegvisseizoen. Dit jaar was 'lac de Rabais' in de buurt van Virton 'the place to be' om het kruim van de Europese vliegvissers aan het werk te zien. Jammer van het weer want gedurende de officiële trainings- en de wedstrijddag stonden bijna 48 uren de hemelsluizen wagenwijd open. Het leek wel of de deelnemers de hele dag onder de douche stonden, maar de puike organisatie klaarde het om alles vlotjes te laten verlopen. Het werd een moeilijke visserij met zeer selectieve forellen. Onze CCF-boys deden wat ze konden, maar met één plaats binnen de eerste tien valt het toch wat tegen. Niemand van onze club heeft eigenlijk de code kunnen kraken en dat was moeilijk. Steven Dierickx-Ward Vande Geüchte werden 10de, Patrick De Schutter met C. Jadouille stonden een plaatsje hoger. Gino Cozijns-Fredje Van De Walle prijken op de 17de stek, op 18 staan Simon Desmedt-Koen Verkimpe, Frank Descamps en Dirk Van Den Brempt vinden we terug op 21, Guido Vinck met D.Liczner moeten we zelfs gaan zoeken op de 23ste plaats, Johan Van De Gehuchte-Robby Vispoel staan op 27 en Erwin Boddaert-Georges Vancauwenberghe sluiten het rijtje op plaats 34. De winnaars werden Mark Roekaerts-Benny Poffé (B) voor Daniel Muno-Marco Haas (L) en Philippe Loyson-Bernard Wautelet (B) op een derde plaats. De prachtige prijzentafel met meer dan € 2.500 aan prijzen werd mede mogelijkheid gemaakt door de hoofdsponsors Fario Jan, Pezon & Michel en Snowbee en de medesponsors Lac de Rabais, Drennan, Snowbee, Shakespeare, Beet en Elberse International. Zie ook www.castingclub.be

 

Eindclassement Marathon CCF 2010 9R.pdf

 


 

Terug naar overzicht...

 

 

Clicky